0

درباره ما

مُدرن چیست ؟

مُدرن چس یک فروشگاه آنلاین برای خرید و فروش چند فروشندگی محصولات دانلودی و فیزیکی است به طوری که می توانید تمام آموزش های مورد نیاز خودتان را با توجه به نحوه سفارش خودتان چه بصورت دانلودی ( دریافت فایل به محض پرداخت هزینه ) و یا بصورت فیزیکی یعنی ارسال محصول بصورت پستی به درب منزل شما درضمن مهمترین مزیت مُدرن چس آموزش های رایگان و جامع است که بصورت جامع در اختیار علاقمندان و نوآموزان شطرنج قرار گرفته است .

تاریخچه مُدرن چس

ایده ساخت سایت شطرنجی از سال 1394 توسط اصغر برزگر تحت عنوان مکتب خانه شطرنج زده شد و فعالیت خود را به عنوان اولین محصول شرکت تجارت الکترونیک آرمان سانا ،تحت نام Nf6.ir، با نام تجاری مکتب خانه شطرنج آغاز کرد و بعد از گذشت 4 سال نام خود را به Nchess.ir ( مُدرن چس ) تغییر داد و درحال حاضر اولین آموزشگاه و فروشگاه تخصصی در حوزه شطرنج می باشد که کاربران می توانند آموزش های خود را در آن به فروش برسانند .

نحوه کارکرد مُدرن چس

مُدرن چس با الگو برداری از نمونه داخلی  در حوزه خدمات وب مستری ( ژاکت ) راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای  مربیان و زحمت کشان حوزه شطرنج باشد باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان این حوزه محصول خود را آماده می نمایند (مثلا آموزش دفاع سیسیلی )  و عرضه می کنند. کارمندان مُدرن چس بر روی محصول فروشندگان قیمت گذاری می کنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند .

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت آموزش اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

مزیت مُدرن چس

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از مُدرن چس استفاده نمایند؟

  • چون ما یک شرکت رسمی هستیم و ضمانت پشتیبانی می دهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
  • ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان امتیاز میدهیم که با امتیاز های خود میتوانند در سیستم “کارت شانس” هدایای ارزشمندی دریافت نمایند ( این سیستم نیز به زودی توسعه پیدا مینماید) این ویژگی در هیچ سیستم فروش دیجیتالی نیست.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.

 

کارآفرینی مُدرن چس

از آنجایی که در دسته های طراحی های آموزش های اختصاصی شطرنج اعم از آموزش شطروع بازی ، وسط بازی ، آخر بازی ، ترجمه و دوبله فیلم و غیره فعالیت گسترده ای ایجاد کرده ایم برای همین  مربیان و طراحان آموزش ها فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم مُدرن چس در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

 

سایت مُدرن چس دارای مجوزهای:

  • مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال
  • نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی
  • پیگیری اخذ مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی
  •  مجوز درگاه پرداخت اینترنتی بانکی و درگاه پرداخت زرین پال
  • مجوز فعالیت تحت عنوان شرکت تجارت الکترونیک آرمان سانا

برای ورود به مُدرن چس میتوانید از آدرس MCHESS.IR استفاده نمائید

 

باتشکر

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!