ارسال فوری

طراحی اختصاصی

مشاوره رایگان

گارانتی بازگشت ۱۰۰ درصدی وجه در صورت عدم رضایت

چرا خرید یک تندیس واجب است؟

چه چیزی بیشتر در خاطرات شما مرور می‌شود؟ روزگاران قدیم قطعاً داشتن یک عکس از یک رویداد می‌توانست به‌نوبه خود یک نشانه بزرگ و مهم برای آن برنامه باشد، تصویری که لبخندی حاصل از رضایت را بر گوشه لبان گوینده جاری می‌ساخت.

اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و سیر تکامل علم عکاسی و معرفی ابزار‌های جدید و همگانی برای عکاسی همچون موبایل، دیگر کمتر کسی در مسابقات و همایش‌های ورزشی یا غیره با خود دوربین عکاسی حمل می‌کند و بجز عده‌ای قلیل از عکاسان و خبرنگاران به جد می‌توان گفت هیچ‌کس دیگر با خود دوربینی‌های چند صدمیلیونی برای یک عکس نمی‌آورند.

اما دراین‌بین علاوه بر ورزشکاران که می‌خواهند با خود یادگاری از یک رویداد ورزشی به‌همراه داشته باشند، مسئولین و اسپانسر‌های مسابقات همواره به یک چالش برای برگزار‌ کننده تبدیل می‌گردد چالشی که با این سؤال آغاز می‌شود، چه چیزی مناسب برای تجلی از زحمات مسئولین و اسپانسر‌ها است؟

جواب سؤال شما را ما امروز در مُدرن چس به زیبایی ممکن پاسخ می‌دهیم، بی‌شک مسئولین و به طبع آن اسپانسر‌های یک رویداد ورزشی هیچ نیازی به هدایای نقدی شما ندارند علاوه بر این موضوع که به عنوان یک برگزار‌ کننده مسابقه، شما نمی توانید هدایای نقدی به یک مسئول یا اسپانسر بدهید به این دلیل که ماهیت اسپانسر در واقع جذب کمک‌های مالی از وی برای برگزاری مسابقه در جهات مشترک است؛ یعنی شما تبلیغ اسپانسر را در قبال کمک مالی انجام می‌دهید.

اما برای قدردانمی از زحمات اسپانسر و مسئولین و تشویق حضور دوباره آن‌ها در میادین ورزشی چارۀ شما این است که یک تندیس ویژه مسابقات برای این عزیزان تهیه کنید، تندیسی که در نگاه اول آن‌ها را شیفته و مجذوب خود کند.

بی‌شک هر تندیسی تندیس خوب نیست، ما در مُدرن چس بر اساس سال‌ها تجارب خود که ماحصل سالیان سال مسابقات مختلف است آموخته‌ایم که هر مسابقه برای خود معیار و شرایطی دارد، در واقع شما بر اساس اولویت‌های یک مسابقه و برخی متد‌های دیگر اقدام به طراحی یک سنبل کنید، سنبلی که سالیان سال در اتاق مدیریت یک شرکت یا اتاق ریاست یک اداره درمعرض دید عموم قرار خواهد گرفت و اگر زیبایی و جذابیت خاص خود را نداشته باشد قطعاً جای خود را از دست خواهد داد.

اگر برای تهیه تندیس ویژه مسابقات ورزشی به اینجا آمده‌اید، باید بگوییم بهترین انتخاب را دارید، تیم مُدرن چس با وسواس زیاد کاری و بررسی موقعیت مسابقات شما سعی در تولید بهترین نوع و با کیفیت‌ترین تندیس در کنار مقوله مهم طراحی منحصر به فرد و اختصاصی را در دستورکار خود قرار داده است، کافی ست یک‌بار سفارش دهید تا مشتری دائمی این مجموعه شوید.

چرا باید یک تندیس اختصاصی داشته باشیم ؟

به چه کسانی پیشنهاد می‌دهیم؟

چه چطور می‌توانیم با اعتماد به مُدرن چس یک میزبانی شایسته داشته باشید؟​

قطعاً اولین و آخرین هدف همه مسئول برگزارکننده یک رویداد ورزشی میزبانی شایسته و بایسته است و بدون‌شک برای بهترین بودن باید بهترین انتخاب‌ها را کرد، ما در مجموعه مُدرن چِس هم‌پای شما خواهیم بود با اولین لحظه‌های طراحی یک تندیس ماندگار تا آخرین لحظه تحویل تندیس از جانب شما برای میهمانان و مدعوین.

بی‌شک هر حرفه‌ای خدماتی که به مشتری می‌دهد، دوست دارد بازگو کند برای همین میتوانیم بگوییم در مُدرن چس شما می‌توانید از طراحی‌های ارسالی کارشناسان ما و یا طراحی‌های خودتان بهره‌مند شوید، هم چنین می‌توانید طراحی تندیس‌های مسابقاتی که در آن حضور داشتید، به‌منظور نگهداری به عنوان یادگار از ما بخواهید برایتان طراحی کنیم.

چه خدماتی از ما تحویل خواهید گرفت؟

نمونه طرح کار شده

برای مسابقات کشوری شطرنج شهر مهربان

همین الان نگاه خود را حرفه ا کنید ...

مبلغ سفارش هر تندیس با تخفیف 165 تومان

این فرصت استثنایی رو از دست نده!

2 میلیون ریال
165 هزار تومان
نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

واتساپ

متاسفانه فعلا در واتساپ نیستیم

مشاوره تلفنی

درخواست مشاوره

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.